All offersWarszawaPythonDevOps Engineer
Python
Mindbox

Mindbox
Warszawa
Type of work
Undetermined
Experience
Senior
Employment Type
B2B
Operating mode
Remote

Tech stack

    Python / Java
    master
    Shell / Bash
    master
    Docker
    advanced
    Jenkins/CI
    advanced
    AWS
    regular

Job description

Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach w ramach międzynarodowej organizacji z branży finansowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej – do uzgodnienia

 Podstawowe zadania:
  • Automatyzacja procesów związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury IT
  • Rozwiązywanie problemów oraz budowanie środowisk produkcyjnych i testowych
  • Współpraca z wieloma zespołami z obszaru IT
  • Doradztwo w zakresie wdrażania nowych technologii i narzędzi

 Profil idealnego Kandydata:
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera DevOps lub analogicznym
  • Znajomość języków: Python, Java 8, mile widziane bash, Perl, Ruby
  • Konteneryzacja: Docker, AWS Fargate, itp.
  • Bazy danych: MS SQL Server, MySQL, mile widziane doświadczenie z innymi rozwiązaniami bazodanowymi
  • Znajomość narzędzi analitycznych (AppDynamics, Elastic search, Kibana) i Continuous Integration (Jenkins, TeamCity)
  • Rozwiązania cloud: najchętniej AWS
  • Zarządzanie konfiguracją: Ansible, Puppet
  • Monitoring: Zabbix, Datadog, AWS CloudW
  • Inne wykorzystywane technologie: Git, Jira, Confluence, Bitbucket,Maven

Sprawdź siebie! Sprawdź nas!
Dołącz do naszego zespołu!