konec (7:12)

14.12.2018, 19:30 • 14. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.42 8.47 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:01:10)
Je dobojováno! Jičín si nechal v druhém poločase utéct pětibrankový náskok a musel podstoupit vypjatý závěr, který s obrovským štěstím ustál. Dukla se prezentovala v posledních minutách sympatickým výkonem, takže je zcela pochopitelné, že jsou hráči tohoto tradičního klubu neskutečně frustrováni.

Konec zápasu. (22:23)

60

Neskutečný závěr utkání! Jeden z hostujících hráčů zachytil přihrávku brankáře Dukly a v poslední vteřině dopravil míč do brány! (22:23)

60

Horut trefuje při signalizované pasivitě břevno! (22:22)
Oddechový čas pro hosty. (22:22)

60

Je srovnáno! Hosté posílají na hrací plochu šestého hráče, který by měl odvrátit případnou remízu! (22:22)

59

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Bareš). (21:22)

59

Hosté přišli při své kombinaci o míč a teď musí rychle zpátky, neboť Dukla rozhodně na nic čekat nebude. (21:22)

58

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (21:22)

58

I přes obrovské problémy se podařilo hostům dostat míč na pivota, odkud následně přišla nechytatelná přízemní střela. (20:22)

57

Šůstek vyslal v pádu střelu proti směru pohybu brankáře soupeře! Obrovské drama vrcholí! (20:21)

56

Křístek se prezentoval jedovatou ránou ze střední spojky, která zapadla k pravé tyči hostující brány. (19:21)

55

Oddechový čas pro domácí. (18:21)

55

Hostujícímu hráči se podařilo z pravého křídla přelobovat ochránce domácí svatyně! (18:21)

54

Veverka zasahovat nemusel, jelikož pokus soupeře se mezi tři tyče nevešel. (18:20)

54

Horut odpovídá na gólovou sérii Dukly střelou z pádu, která skončila za zády domácího gólmana. (18:20)

53

Režnický docílil toho, že Duklu dělí jen jeden jediný gól od toho, aby srovnala! (18:19)

52

Domácí hráč vypálil na zadní tyč, kam se nestihl Veverka dostatečně rychle přesunout. (17:19)