ФК «Волинь» завдяки дублю Бартуловіча переміг «Авангард» та вийшов в лідери Першої ліги

03 Листопада 2019, 02:11
2893

У рамках 16-го туру Першої ліги луцька «Волинь» на своєму полі приймала одного з головних конкурентів у боротьбі за вихід в УПЛ – краматорський «Авангард».

До слова, команди вже зустрічалися між собою у цьому сезоні. В першому турі «Авангард» переміг «Волинь» з рахунком 3:2.

Тож, у матчі другого кола чемпіонату, «хрестоносці» прагнули взяти реванш у краматорців і тим самим продовжити свою безпрограшну серію до шести поєдинків поспіль.

Перший тайм

Поєдинок розпочався з тотального контролю м’яча господарями поля. Перший небезпечний момент виник на 12-й хвилині матчу: капітан «Волині» Сергій Сімінін увірвався до штрафного майданчика «Авангарду», але пробив повз ворота Артура Денчука. У середині першого тайму тренерський штаб «хрестоносців» провів вимушену заміну: замість Валерія Болденкова, який отримав пошкодження, на полі з’явився Олександр Климець. Трохи згодом півзахисник «Волині» Младен Бартуловіч мав можливість відкрити рахунок у зустрічі, однак, після флангової передачі хорват пробив над воротами. Можливість виправитися Бартуловіч отримав вже у наступній атаці. І він скористався нею сповна: 11-й номер «Волині» отримав передачу з центра поля, пройшов лівим флангом та прострілив у карний майданчик «Авангарда». «Кулястий» після прострілу хорвата зрикошетив від захисника гостей Іллі Брюхова точно у ворота – 1:0 на 31-й хвилині матчу. Після забитого голу підопічні Тлумака не думали зупинятися і за десять хвилин подвоїли рахунок на табло. Денис Кожанов розрізною передачею знайшов Сімініна, який прострілив у центр, звідки Міха Горопевшек скинув м’яч на Бартуловіча – Младен потужним ударом розстріляв ворота гостей – 2:0.

Втім, ще до перерви краматорцям вдалося скоротити відставання в рахунку. Гості навісною фланговою передачею знайшли в штрафному майданчику Вадима Яворського, який головою пробив під поперечину воріт Владислава Леванідова – 2:1.

Другий тайм

На початку другого тайму гості могли забивати вдруге. Сімінін у власному карному майданчику зфолив проти Яворського і арбітр без зайвих роздумів вказав на пенальті. Виконувати 11-ти метровий підійшов Іван Матяж, втім удар нападника «Авангарда» намертво взяв Леванідов, який вкотре нагадав про себе, як про гокіпера-пенальтиста. У середині другого тайму, після ряду стандартів біля воріт гостей, лучани могли забивати втретє. На 78-й хвилині півзахисник «Волині» Артур Рябов самовіддано кинувся під удар гравця «Авангарду», тим самим нівелювавши небезпеку біля власних воріт.

Кінець матчу видався «валідольним» для луцьких вболівальників: спершу після виходу в контрнаступ Бартуловіч із вигідної позиції не влучив у ворота Денчука, а на 4-й доданій до основного часу хвилині півзахисник «Авангарду» Юрій Сеницький небезпечно пробивав по воротах господарів поля – м’яч пролетів поруч зі стійкою. Фінальний свисток зафіксував шосту поспіль перемогу «Волині».

Таким чином, завдяки звитязі над «Авангардом», «хрестоносці» мають у своєму активі 31 заліковий пункт та посідають третє місце в турнірній таблиці. У наступному турі підопічні Андрія Тлумака зіграють проти винниківського «Руху». Матч відбудеться 9 листопада в Луцьку.