Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Událost

Utkání ukončeno
Panthers Praha - Tatran Střešovice 3:6
branky:
18. Tereza Syslová, 33. Veronika Zittová, 52. Veronika Zittová - 18. Lucie Želízková, 30. Kateřina Pisárová, 32. Barbora Břešťálová, 45. Veronika Kopecká, 47. Barbora Zabavská, 48. Vendula Beránková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2 + Tereza Pitterlingová 5:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 18 - Eliška Drbalová 17; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-8 Tatran-8
60:00
Střely na bránu celkem Panthers-20 Tatran-24
60:00
Ohlasy trenérů a nejlepších hráček obou týmů najdete zde.
60:00
Sestřih všech branek z dneěního utkání si můžete pustit zde.
60:00
Ukončení 3. části.
59:45
Slaná obdržela skvělou přihrávku do prázdné brány. Střela ji ale nesedla a šanci neproměňuje.
56:05
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
56:05
Po souboji s Beránkovou končí hokejka Valešové u mantinelu a Beránková jde po krátkých protestech na trestnou lavici.
51:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová z trestného střílení (3:6).
51:49
Zittová s klidem proměňuje trestné střílení. Střelu namířila do pravého horního růžku.
50:52
Zittová si v oslabení udělala menší výlet do útoku. Uvolnila se do středu a rychle vystřelila, bohužel mimo bránu.
49:02
Vyloučen hráč Tereza Pitterlingová družstva Panthers Praha na 5 minut za sekání.
49:02
Pitterlingová si neuhlídala došvih po střele a trefuje protihráčku. Odsedí si 5 minut na trestné na lavici
47:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vendula Beránková, asistoval Michaela Mechlová (2:6).
47:55
Skvěle zahraná standartka a Tatran odskakuje už na rozdíl čtyř branek.
46:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Katka Nádeníková (2:5).
46:46
Nádeníková našla zpoza brány volnou Zabavskou, která se nemohla netrefit. 2:5
44:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (2:4).
44:28
Kopecká se tentokrát v šanci nemýlila a posílá Tatran do dvougólového náskoku.
43:56
Nezapomeňte také, že dnešní utkání můžete sledovat živě na streamu s komentářem Martina Mattese a Ládi Hrmy!
43:08
42:34
Slaná vybojovala míček na polovině soupeře a nahrála na Zittovou na střed. Ta rychle vysstřelila, ale brankařku tatranu nepřekonala.
39:54
Další pokus Tatranu překvapit Horňákovou z dálky, tentokrát od pravého mantinelu. Horňáková však byla připravená.
34:41
Panthers zvládají oslabení bez větších problémů.
32:41
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
32:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová bez asistence (2:3).
32:17
Zittová se prosazuje přesnou střelou pod břevno a snižuje na rozdíl jedné branky.
31:41
Timeout Panthers Praha
31:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Markéta Prontekerová (1:3).
29:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Adéla Košvancová (1:2).
29:59
Tak na tohle Horňáková nebude vzpomínat ráda. Do brány jí spadla střela z druhé poloviny hřiště.
27:52
Břešťálová si udělala prostor ke střele skvělou kličkou mezi dvěma Panterkami. Míří ale vysoko nad.
25:35
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:35
Zabavská se snažila zastavit rozjíždějící se protiútok domácích, ale její zákrok byl zcela jasně proti pravidlům,
21:40
Přesilovka z pohledu Panthers otřesná. Tatran celou dobu míčkua po návratu páté hráčky se i dostal do situace 2 na 1. Nedokázaly však zakončit přesně.
20:23
Nezapomeňte také, že dnešní utkání můžete sledovat živě na streamu s komentářem Martina Mattese a Ládi Hrmy!
19:36
Vyloučen hráč Kateřina Pisárová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
19:36
Tak přesilovku si vyzkouší i Panterky. Na trestnou míří Pisárová.
17:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Syslová, asistoval Veronika Zittová (1:1).
17:56
Vedení Tatranu nevydrželo dlouho. Syslová vyrovnává přesnou střelu od levého mantinelu.
17:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (0:1).
17:06
Tak po dlouhém taku seTatran prosazuje. Želízková překonává Horňákovou střelou ze střední vzdálenosti.
16:09
Panterkám se nedaří udržet míček na útočné polovině. Obrana Tatranu víceméně bez práce.

12:36
Panterky oslabení zvládají skvěle. Nepustily Tatran do žádné větší šance.
10:36
Vyloučen hráč Tereza Pitterlingová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
10:36
Po příliš tvrdém zákroku Pitterlingové si Tatran zahraje přesilovku a zůstanou tedy další minuty v tlaku.
08:15
Tatran Panterky nepouští vůbec na balon. Stále se jim ale také nedaří překonat zatím bezchybnou Horňákovou.
05:05
Obrana Panthers velmi zaostává. Mají štěstí, že Pisárová o velký kus přestřeluje.
03:41
Tatran je zatím v útoku aktivnější. Horňáková má plné ruce práce.
02:46
Zittová se dostala do nadějné šance, ale střelu namířila jen do Drbalové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Tereza Syslová, Anežka Slaná, Veronika Zittová, Dominika Tůmová, Karolína Vlachová
00:00
Nezapomeňte také, že utkání včetně přestávkového programu můžete sledovat také živě na našem streamu, jenž svým komentářem doplní Láďa Hrma a Martin Mattes! Pokud tedy jste připraveni obětovat trochu mobilních dat či jste uživatelem neomezeného internetu, doporučujeme sledovat utkání zde.
00:00
Ještě jednou vás vítáme na domácí hale #princezen, kde je i tentokrát vstupné zdarma! Nezapomeňte si vzít náš program k utkání, v němž kromě statistik a sestav najdete i ohlédnutí za včerejším duelem v Jičíně, pohodlně se usaďte a držte spolu s námi Panterkám palce!
00:00
VZÁJEMNÝ ZÁPAS - Poslední střetnutí obou soupeřů se událo zkraje října na hřišti dnešních hostů a Panterky v něm možná překvapivě zvítězily 5:3, a o navíc i přesto, že je soupeř téměř dvojnásobně přestřílel. Připomeňte si zápas v krátkém sestřihu.
00:00
TATRAN STŘEŠOVICE - Tatranky měly v sobotu neplánované volno, neboť jejich soupeře z Vítkovic nepustil do hry koronavirus. To je zároveň jediný další soupeř kromě Panterek, se kterým děvčata ze Střešovic letos padla, a po sedmi odehraných duelech tak s patnácti body drží i díky lepšímu skóre čtvrté místo.
00:00
PANTHERS PRAHA - Panterky mají v zádech včerejší výhru v Jičíně a s vidinou toho, že případné vítězství je posune právě před jejich soupeře. Na Tatran se jim navíc v Extralize dlouhodobě daří, ze sedmi vzájemných utkání nebodovaly jen dvakrát a v posledním měření sil navíc na půdě soupeře zvítězily 5:3.
00:00
Krásné odpoledne z promrzlé Rudné! Znovu po týdnu se hlásíme ze zdejší sportovní haly, kde se opět od čtyř hodin odpoledne sehraje pražské derby - tentokrát se proti Panthers Praha postaví Tatran Střešovice! A souboj to bude pořádný - bojovat se bude o mimo jiné i o průběžné čtvrté místo!