Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Událost

Utkání ukončeno
FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 10:4
branky:
3. Jiří Bauer, 10. Panu Kotilainen, 11. Wojciech Malajka, 12. Matyáš Šindler, 16. Panu Kotilainen, 33. Wojciech Malajka, 42. Michal Sládek, 48. Dominik Klimscha, 49. Dominik Klimscha, 58. Jan Daniš - 19. Ladislav Gál, 31. Jakub Haša, 33. Matěj Kostka, 43. František Vykopal; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 261; zásahy brankářů: Štěpán Laja 15 - Radovan Michajlovič 10; po třetinách: 5:1, 1:2, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 7
60:00
Střely celkem: 20 - 19
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky: Dneska skvělý výkon celého týmu. Do puntíku jsme plnili to, co jsme si řekli v přípravě a na tréninku. Trošku hluchá druhá třetina, kdy soupeř musel hrát aktivněji a dostával nás pod tlak. Ve třetí třetině jsme měli hru pod kontrolou a zúročili to góly. Žijeme, jedeme dál. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michala Kvapila: První třetinu jsme zůstali v šatně a Ostrava nás tvrdě potrestala. Opět jsme měli hodně ztrát a domácí z brejků trestali. Nevyužité přesilovky a hra ve předu tam jsme v křeči. Máme dva zápasy abychom s tím něco dokazali udělat. Domácí byli dnes lepším týmem a zaslouží si body.
57:01
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (10:4).
57:01
Daniš si Michajloviče šikovně oběhl a dává gól!
56:04
Otrokovice to zkouší v šesti.
55:43
Hosté se pořád nevzdávají, ale na Ostravě jde vidět, že už to nechtějí pokazit a drží se zkrátka.
54:14
Otrokovice na míčku, zatím na své polovině.
52:56
Michajlovič nesmírně vychytal Malajku, který na něj běžel sám.
51:51
Klimscha se objevil sám před Michajlovičem, ale míček mu uskočil.
50:32
Kouzelné ruce Sládka nyní při jeho kličce nezafungovaly a přestřeluje bránu.
49:07
FBC běželo 2na1, Posselt to vzal na sebe, vystřelil, bohužel míček zamířil přímo do bloku.
48:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Panu Kotilainen (9:4).
48:02
Hosté dostali dvě výhodné standardky a z obou dostali gól.
47:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Marek Lipový (8:4).
46:43
Otrokovice obléhají útočnou polovinu.
45:20
Další zajímavá šance domácích, škoda jen, že Šindler nahrával naslepo a míčku se ujaly Otrokovice.
44:32
Žádná akce, Otrokovice kombinují na své polovině.
42:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Lukáš Pešat (7:4).
42:58
Skvěla střela tahem Vykopala končí za zády Laji.
42:23
Otrokovice uklidňují hru na vlastní polovině.
41:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek z trestného střílení (7:3).
40:30
Perfektní zákrok Laji proti střele z první z hole Gála.
40:00
Zahájení 3. části.
40:00
Střely ve 2. třetině: 4 - 7
40:00
Dnešní utkání sleduje 261 diváků, děkujeme.
40:00
Ukončení 2. části.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:35
Ostrava už nemá žádnou převahu jako v první třetině, zatím je velmi dobře drží Laja.
34:01
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
33:24
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro hosty.
32:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Pešat (6:3).
32:58
A Otrokovice rychle vrací úder.
32:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Matyáš Šindler (6:2).
32:24
Haša se dostal ke střele, bekhendem trefuje pouze hrudník domácího brankáře.
31:38
Vyloučen hráč Ladislav Gál družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
30:55
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Lukáš Petřík (5:2).
30:42
Daniš v samostatném úniku 1na0 nic nevymyslel, a tak šanci zahodil.
29:39
Klimscha šikovně vybojoval míček, běžel do útoku, ale sám sebe dostal pod tlak, když běžel za bránu hostí, kde ho semkli dva protihráči.
28:28
Ostravě se oslabení podařilo odbránit a hraje v plném počtu.
27:01
Hosté se zatím nedostali ke střele.
26:28
Vyloučen hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:40
Otrokovice kombinují na útočné polovině.
24:24
Otrokovičtí hráči si přihrávají na své polovině a domácí čekají, co se stane.
22:44
Kotilainen byl uzavřený v rohu na útočné polovině a ztrácí míček, Otrokovice jdou hned do protiútoku.
18:05
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval František Vykopal (5:1).
18:05
Gálovi se povedlo trefit míček ze vzduchu přímo za záda Laji.
17:35
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:49
Opět skvělý Laja proti pokusu Haši.
15:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Panu Kotilainen, asistoval Matyáš Šindler (5:0).
15:47
Jedovatá střela Kotilainena zamířila přímo do růžku brány.
14:47
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:18
Zajímavá akce Pešata s Vykopalem, druhému jmenovanému však při střele sjel míček.
13:11
Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
11:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Jan Daniš (4:0).
11:54
A další krásná střela!
10:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Dominik Klimscha (3:0).
10:56
Rozehrávka z rohu vede k dalšímu gólu domácích!
10:27
Jedovatá pozemní střela Daniše míří bohužel mimo.
09:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Panu Kotilainen, asistoval Jan Daniš (2:0).
09:48
Domácí jdou dva na nulu, snad z toho něco bude.
08:11
Haša ohrozil domácí bránu jak střelou, tak dorážkou. Laja opět perfektní.
07:11
Laja šikovně vykryl střelu Pešata.
06:25
Krásně promyšlená akce domácích nakonec nevyšla podle představ a ve finální fázi ji zastavuje Gál.
05:07
Střela Klimschy letí přímo do prvního hráče před ním.
03:33
Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím nejde vidět převaha žádného týmu.
02:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Michal Sládek (1:0).
02:24
Haša se dostal do výhodné pozice, jeho střela však mířila do bloku.
01:49
Hosté drží míček na své polovině.
00:42
Klimscha chtěl poslat chytrou přihrávku na Malajku, nakonec míček zastavil Gál.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Denis Zimmer, Ladislav Gál, František Vykopal, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Marek Lipový, Jiří Juhaňák, Dominik Klimscha, Panu Kotilainen, Wojciech Malajka