Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Událost

Utkání ukončeno
TJ Turnov - Panthers Praha 7:2
branky:
1. Jaroslav Šmida, 13. Emil Hejduk, 14. Jaroslav Šmida, 23. Emil Hejduk, 31. Tomáš Vitásek, 45. Lukáš Švitorka, 46. Lukáš Švitorka - 20. David Navrátil, 55. Dominik Hudec; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:3 + Jiří Krůšek OS; využití: 2:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Filip Jirman 19 - Jan Slavata 18; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích, A. Palatínuse: Sám jsem byl zvědavý, zda náš, z velké části, obměněný a mladý tým zvládne přednést věci z tréninku do ostrého zápasu a jsem rád, že mohu konstatovat, že se to dneska povedlo. Skvělé povzbuzení a závazek do další práce. Díky soupeři za zápas. Turnov!
60:00
Komentář vedoucího hostí A. Novákové: Již při rozlosování jsme věděli, že první kolo bude pro nás náročné. Bohužel se nám nepodařilo mentálně vstoupit do utkání hned od začátku, což se podepsalo na našem výkonu. Věříme, že příští utkání proti danému soupeři u nás doma bude z jiného soudku. Děkujeme soupeři za zápas.
56:18
Vyloučen hráč Richard Šelbický družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:45
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
54:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Jiří Krůšek (7:2).
51:00
Na chvilku nám vypadl internet, každopádně se tu nic extra nestalo, je to velmi bojovný a pohledný florbal.
45:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Antonín Palatínus (7:1).
45:29
A znovu Švitorka!!
44:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Vojtěch Palatínus (6:1).
44:35
Trochu se štěstím ale přeci jen Švitorka dotlačil míček za brankovou čáru.
43:25
Skvělá střela A. Palatínuse a ještě lepší zákrok Slavaty!
43:05
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
43:05
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
39:08
V. Palatínus se podél mantinelu probojoval až do zakončení, které zdaleka nebylo vůbec marné.
38:12
Hluchá chvilka utkání, kdy můžeme vidět velmi bojovný a svižný florbal.
33:22
Havlín opět na hřišti, obrana by Turnovu šla.
33:00
Skvělý zákrok Jirmana!!!
31:22
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
30:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (5:1).
30:41
Využitá přesilovky, kdy V. Palatínus skrz brankoviště dával na volného Vitáska.
30:12
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha - osobní trest.
30:12
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
29:19
Navrátil se po střetu ocitl na zemi, ale vypadá to že to nebude nic vážného. Ze hřiště odchází po svých.
25:43
Vitásek na hřišti a hned mu chtěl A. Palatínus posílat míček do úniku, jenže hosté byli pozorní.
25:07
Jirman a jeho skvělý zákrok!
24:54
Turnovu zatím oslabení jde a Panthers k ničemu nepustili.
23:43
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:43
Sice nechtěl ale verdikt to nezmění.
22:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Martin Hejduk (4:1).
22:18
E. Hejduk to prostě zničehonic zkusil a jeho táhlá střela na teploměr skončila za zády Slavaty!!
19:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Navrátil, asistoval Marco Lombino (3:1).
19:34
Panthers se přeci jen dočkali, po pohledné akci snižuje Navrátil.
18:37
Menší závar před Jirmanem, ale turnovský junior si našel míček a uklidňuje hru.
16:21
Na Havlínův pokus z půlky hřiště by i rugbyová branka byla krátká.
15:13
Jirman a jeho další skvělý zákrok!
13:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Šmida bez asistence (3:0).
13:44
A. Palatínus zkusil vystřelit, Slavata vyrazil a když už to vypadalo že Šmída dorážku přeběhl, tak se holí natáhl a s klidem zavěsil. Dočká se tento mladý talent hattricku?
12:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Jonáš Mellan (2:0).
12:03
E. Hejduk je při chuti a krásnou střelou prostřeluje Slavatu nad rameno.
11:19
Vitásek a další jeho zblokovaná střela.
10:50
A. Palatínus protečovával do rohu hřiště, jeho spoluhráči šli ale střídat, takže jeho přihrávka zde nikoho nenašla. Svým spoluhráčům se za to omluvil.
09:30
V. Palatínus měl druhý gól po dorážce vlastní střely doslova na holi, ale míček projel pouze brankovištěm pod ležícím Slavatou.
09:17
Dnes to bude krutý boj, jak nám teď ukázal souboj na brankovišti Jirmana, po kterém se jeho branka odsunula zcela mimo brankovou čáru.
06:50
Po výborném dostoupení Švitorky se do úniku dostal V. Palatínus. Svou šanci bohužel neproměnil.
05:30
Hejduk M. si nyní musel poradit s pressem Pantherů, Poradil si s tím výborně a Turnov se dostal až k zakončení.
03:10
Na straně domácích hráčů můžeme vidět nové dresy. Přinesou jim hned od prvního utkání štěstí?
00:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Šmida, asistoval Emil Hejduk (1:0).
00:54
Svůj premiérový gól si po rychle vyřešeném protiútoku připisuje na své konto Šmída!
00:24
Vitásek ve velké šanci neprostřelil blok hráčů.
00:01
První utkání sezony 2020/2021 bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Pavel Daněk, Patrik Míka, David Polcar, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Tomáš Vitásek, Richard Šelbický, Antonín Palatínus