A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | AA | AB | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Április | |||||||||||||||||||||||||||
2 | ||||||||||||||||||||||||||||
3 | 02. | kedd | busz | edzőtáborba | ||||||||||||||||||||||||
4 | 03. | szerda | 20.15 | Felnőtt női | BEAC BLSE | - | Törekvés SE | ELTE Sporttelep | Bp., 1117. Bogdánfy Ö. u. 10/b.. | NA-4041 | ||||||||||||||||||
5 | 05. | péntek | busz | edzőtáborból | ||||||||||||||||||||||||
6 | 06. | szombat | 11.00 | Kadett 2. | Zsíros Akadémia Kőbánya | - | Török Flóris-Törekvés SE/B | Zsíros Tibor Csarnok | Bp., 1103. Kada u. 27-29. | LRKB-0175 | L | |||||||||||||||||
7 | 07. | vasárnap | 17.00 | ANBI | Törekvés SE | - | Vasas Akadémia II | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | NAMR-1018 | ||||||||||||||||||
8 | 10. | szerda | 19.25 | Felnőtt férfi | 7+SC | - | Törekvés SE | Törökugrató Ált. Isk. | Bp., 1117. Törökugrató u. 15. | FB-0211 | ||||||||||||||||||
9 | 12. | péntek | 14.00-15.30 | Diákolimpia | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | Kocsis Sándor Sportközpont foglalása | |||||||||||||||||||||
10 | 13. | szombat | 09.00 | Mini 3. | Törekvés Törpicúrok | - | FKE Kenguru | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7201 | U11 | egész nap | ||||||||||||||||
11 | 10.30 | Mini 3. | TF-Farkaskutyák | - | Törekvés Törpicúrok | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7202 | ||||||||||||||||||||
12 | 12.00 | Mini 3. | FKE Kenguru | - | TF-Farkaskutyák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7203 | ||||||||||||||||||||
13 | 13.30 | Mini | KLKA Angoltagozatos | - | Keresztúri SE | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7121 | ||||||||||||||||||||
14 | 15.00 | Mini | Pasa Csillagai | - | KLKA Angoltagozatos | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7122 | ||||||||||||||||||||
15 | 16.30 | Mini | Keresztúri SE | - | Pasa Csillagai | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7123 | ||||||||||||||||||||
16 | 14.00 | Mini 1. | Kőbányai Darazsak/Harmat | - | Török Sasfiókák | Darázsfészek Kosárcsarnok | Bp., 1104. Harmat u. 88. | KK-7061 | ||||||||||||||||||||
17 | 17.00 | Mini 1. | Török Sasfiókák | - | Kaszás Boszorkák | Darázsfészek Kosárcsarnok | Bp., 1104. Harmat u. 88. | KK-7063 | ||||||||||||||||||||
18 | 14. | vasárnap | 09.00 | Mini 2. | Törekvés Törpillák | - | Csata Csibék | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7171 | U11 | 1 csop de | ||||||||||||||||
19 | 10.30 | Mini 2. | KLKS Károlyi | - | Törekvés Törpillák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7172 | ||||||||||||||||||||
20 | 11.45 | Kerekesszékes | Nyíregyházi KK | - | Törekvés SE | MKOSZ Csarnok | Székesfehérvár, Liget sor 50./b | 4. forduló | busz | |||||||||||||||||||
21 | 12.00 | Mini 2. | Csata Csibék | - | KLKS Károlyi | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-7173 | ||||||||||||||||||||
22 | 12.30 | Serdülő 2. | Török Flóris-Törekvés SE/B | - | MTK Budapest | ELTE Sporttelep | Bp., 1117. Bogdánfy Ö. u. 10/b.. | LOSH-3012 | L | |||||||||||||||||||
23 | 14.30 | Kadett 1. | Török Flóris-Törekvés SE/A | - | DEAC | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | LOKZ-0011 | KT | |||||||||||||||||||
24 | 14.40 | ANBI | Vasas Akadémia II | - | Törekvés SE | Pasaréti Sportcentrum | Bp., 1026. Pasaréti út 11-13. | NAMR-1028 | ||||||||||||||||||||
25 | 15.00 | Serdülő 2. | Kiss Lenke KA | - | Török Flóris-Törekvés SE/B | ELTE Sporttelep | Bp., 1117. Bogdánfy Ö. u. 10/b.. | LOSH-3013 | L | |||||||||||||||||||
26 | 15.45 | Kerekesszékes | PTE PEAC Rolling Basket | - | Törekvés SE | MKOSZ Csarnok | Székesfehérvár, Liget sor 50./b | 4. forduló | busz | |||||||||||||||||||
27 | 19.00 | Felnőtt férfi | Törekvés SE | - | BEAC Kobak | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | FB-0222 | ||||||||||||||||||||
28 | 17. | szerda | 15.00 | Gyermek 1. | Soproni Darazsak Akadémia | - | Török Sasok | Novomatic aréna | Sopron, Lackner K. u. 48. | felkészülési mérkőzés | busz | |||||||||||||||||
29 | 19. | péntek | 16.00 | Kadett 1. | DEAC | - | Török Flóris-Törekvés SE/A | DE Klinikai Campus Csarnok | Debrecen, Móricz Zs. krt. 22 | LOKZ-0041 | busz | T | ||||||||||||||||
30 | 15.00 | Törpilla Kupa 7. forduló | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | ||||||||||||||||||||||||
31 | 20. | szombat | 09.00 | Gyermek 1. | Török Sasok | - | BEAC Újbuda KA/A | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8051 | U12 | egész nap | ||||||||||||||||
32 | 10.00 | Kadett 2. | Vasas Akadémia/C | - | Török Flóris-Törekvés SE/B | Pasaréti Sportcentrum | Bp., 1026 Pasaréti út 11-13. | LRKB-0185 | L | |||||||||||||||||||
33 | 10.30 | Gyermek 1. | Kölökös Lányok | - | Török Sasok | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8052 | ||||||||||||||||||||
34 | 12.00 | Gyermek 1. | BEAC Újbuda KA/A | - | Kölökös Lányok | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8053 | ||||||||||||||||||||
35 | 13.30 | Gyermek 3. | Budapesti Bikák | - | KKS | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8151 | ||||||||||||||||||||
36 | 15.00 | Gyermek 3. | KKS | - | Törekvés Sascsibék | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8152 | ||||||||||||||||||||
37 | DVTK | SOPRON | busz | |||||||||||||||||||||||||
38 | 16.30 | Gyermek 3. | TF Cetek | - | Budapesti Bikák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8153 | ||||||||||||||||||||
39 | 18.00 | Gyermek 3. | Törekvés Sascsibék | - | TF Cetek | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8154 | ||||||||||||||||||||
40 | 21. | vasárnap | 12.00 | Gyermek 2. | Török Sasmadarak | - | Csepel-Bontó KK | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8121 | U12 | egész nap | ||||||||||||||||
41 | 13.30 | Gyermek 2. | Ziccer Tigrisek | - | Török Sasmadarak | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8122 | ||||||||||||||||||||
42 | 15.00 | Gyermek 2. | Csepel-Bontó KK | - | Ziccer Tigrisek | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | GYK-8123 | ||||||||||||||||||||
43 | 17.00 | ANBI | UNI Győr SZESE | - | Törekvés SE | Egyetemi Edzőcsarnok | Győr, Vásárhelyi Pál u. 58. | NAMR-3011 | busz | ??? | ||||||||||||||||||
44 | 19.00 | Felnőtt férfi | Törekvés SE | - | Szinyei KC | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | FB-0233 | ||||||||||||||||||||
45 | 23. | kedd | 19.00 | Junior | Kiss Lenke KA | - | Török Flóris-Törekvés SE | Károlyi I. Ált. Isk. és Gimn. | Bp., 1041. Erzsébet u. 69. | edzőmérkőzés | ||||||||||||||||||
46 | 24. | szerda | 20.15 | Felnőtt női | Törekvés SE | - | REGI Waldorf | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | NA-4051 | ||||||||||||||||||
47 | 26. | péntek | 19.15 | Felnőtt női | Csepel-Bontó | - | Törekvés SE | Kazinczy Ált. Isk. | Bp., 1215. Ív. u. 65-71. | NA-4071 | ||||||||||||||||||
48 | 27. | szombat | 10.30 | Serdülő 1. | Óbudai Kaszások/A | - | Gödi SE Gólyák | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | LOSR-4042 | ||||||||||||||||||
49 | 12.45 | Serdülő 1. | Zsíros Akadémia Kőbánya | - | Török Flóris-Törekvés SE/A | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | LOSR-4041 | ||||||||||||||||||||
50 | 16.00 | Serdülő 1. | Gödi SE Gólyák | - | Zsíros Akadémia Kőbánya | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | LOSR-4043 | ||||||||||||||||||||
51 | 18.15 | Serdülő 1. | Török Flóris-Törekvés SE/A | - | Óbudai Kaszások/A | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | LOSR-4044 | ||||||||||||||||||||
52 | 28. | vasárnap | 09.00 | Serdülő 1. | Török Flóris-Törekvés SE/A | - | Gödi SE Gólyák | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | LOSR-4045 | ||||||||||||||||||
53 | 11.15 | Serdülő 1. | Zsíros Akadémia Kőbánya | - | Óbudai Kaszások/A | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | LOSR-4046 | ||||||||||||||||||||
54 | 14.00 | Törpilla Menők Tornája, 2. forduló | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | ||||||||||||||||||||||||
55 | 17.00 | ANBI | Törekvés SE | - | UNI Győr SZESE | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | NAMR-3021 | ||||||||||||||||||||
56 | 19.15 | Felnőtt férfi | Törekvés SE | - | Budafok/B | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | FB-0244 | ||||||||||||||||||||
57 | ||||||||||||||||||||||||||||
58 | ||||||||||||||||||||||||||||
59 | Május | |||||||||||||||||||||||||||
60 | ||||||||||||||||||||||||||||
61 | Nemzeti Kenguru Bajnokság, Jamboree: május 25-26. | |||||||||||||||||||||||||||
62 | Nemzeti Gyermek Bajnokság, Szakmai Torna: május 11-12. | |||||||||||||||||||||||||||
63 | Nemzeti Gyermek Bajnokság, Jamboree: május 18-19. | |||||||||||||||||||||||||||
64 | Nemzeti Serdülő Bajnokság, Főtábla 3.: május 18-19. | |||||||||||||||||||||||||||
65 | Nemzeti Serdülő Bajnokság, Döntő: május 30. - június 2. | |||||||||||||||||||||||||||
66 | Nemzeti Kadett Bajnokság, Döntő: május 11-12. | |||||||||||||||||||||||||||
67 | ||||||||||||||||||||||||||||
68 | 03. | péntek | ||||||||||||||||||||||||||
69 | 04. | szombat | U11 | egész nap | 05.04-05 nincs Ford & Caravelle | |||||||||||||||||||||||
70 | 09.00 | Mini 3. | PSE Párducok | - | Törekvés Törpicúrok | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8201 | ||||||||||||||||||||
71 | 10.30 | Mini 3. | Törekvés Törpicúrok | - | PEKOSI - Koalák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8202 | ||||||||||||||||||||
72 | 10.30 | Serdülő 2. | Török Flóris-Törekvés SE/B | - | Kiss Lenke KA | Angol NYESZO Ált. Isk. | Bp., 1046. Fóti út 66. | LOSH-3041 | ||||||||||||||||||||
73 | 12.00 | Mini 3. | Józsefvárosi KC | - | PSE Párducok | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8203 | ||||||||||||||||||||
74 | 13.30 | Mini 3. | PEKOSI - Koalák | Józsefvárosi KC | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8204 | |||||||||||||||||||||
75 | 15.00 | Mini 1. | Török Sasfiókák | - | Kaszás Boszorkák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8061 | ||||||||||||||||||||
76 | 15.00 | Serdülő 2. | Török Flóris-Törekvés SE/B | - | BEAC Újbuda KA/B | Angol NYESZO Ált. Isk. | Bp., 1046. Fóti út 66. | LOSH-3043 | ||||||||||||||||||||
77 | 16.30 | Mini 1. | Zuglói Sasok Herman | - | Török Sasfiókák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8062 | ||||||||||||||||||||
78 | 18.00 | Mini 1. | Kaszás Boszorkák | - | Zuglói Sasok Herman | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8063 | ||||||||||||||||||||
79 | 05. | vasárnap | 09.00 | Mini | Csata Macik | - | MTK Budapest | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8111 | U11 | egész nap | ||||||||||||||||
80 | 10.30 | Mini | Keresztúri SE | - | Csata Macik | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8112 | ||||||||||||||||||||
81 | 12.00 | Mini | MTK Budapest | - | Keresztúri SE | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8113 | ||||||||||||||||||||
82 | 13.30 | Mini 2. | TF-JAK Oroszlánok | - | BLF Pandák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8161 | ||||||||||||||||||||
83 | 15.00 | Mini 2. | Törekvés Törpillák | - | TF-JAK Oroszlánok | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8162 | ||||||||||||||||||||
84 | 16.30 | Mini 2. | BLF Pandák | - | Törekvés Törpillák | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | KK-8163 | ||||||||||||||||||||
85 | ANBI | Törekvés SE | NAMR-?011 | busz?? | ||||||||||||||||||||||||
86 | 19.00 | Felnőtt női | Törekvés SE | - | BEAC BLSE | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | NA-4081 | ||||||||||||||||||||
87 | 07. | kedd | 20.15 | Felnőtt férfi | Diósdi Sasok | - | Törekvés SE | Eötvös József Ált. Isk. | Diósd, Gárdonyi G. u. 14. | FB-0255 | ||||||||||||||||||
88 | 10. | péntek | 15.00 | Törpilla Kupa 8. forduló ??? | Török Flóris Ált. Isk. | Bp., 1237. Dinnyehegyi köz 2. | ???? Szakmai Torna, Palánta Jamboree | |||||||||||||||||||||
89 | 11. | szombat | Vívók vannak a Bihariban SZO-VAS | |||||||||||||||||||||||||
90 | 09.00 | Palánták | Török Sastojások (3. oszt) | MKOSZ Csarnok | Székesfehérvár, Liget sor 50/B | JAMBOREE | busz | |||||||||||||||||||||
91 | 10.00 | Felnőtt női | BEAC Senior | - | Törekvés SE | ELTE Sporttelep 1. pálya | Bp., 1117. Bogdánfy Ö. u. 10/b. | NA-4021 | ||||||||||||||||||||
92 | 14.00 | ANBI | Törekvés SE | - | Kocsis S. Sportközpont | Bp., 1107. Bihari u. 23. | NAMR-???? | |||||||||||||||||||||
93 | 12. | vasárnap | Vívók vannak a Bihariban SZO-VAS | |||||||||||||||||||||||||
94 | KOCSIS SÁNDOR SPORTKÖZPONT | |||||||||||||||||||||||||||
95 | ANBI | NAMR-?011 | ||||||||||||||||||||||||||
96 | 16. | csütörtök | 20.45 | Felnőtt férfi | HyperTeam-UC-Powear TFT | - | Törekvés SE | Őrmezei Általános Iskola | Bp., 1112. Menyecske u. 2. | FB-0266 | ||||||||||||||||||
97 | 18. | szombat | ||||||||||||||||||||||||||
98 | ||||||||||||||||||||||||||||
99 | ||||||||||||||||||||||||||||
100 |