Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Událost

Utkání ukončeno
ACEMA Sparta Praha UNYP - Panthers Praha 10:9p
branky:
9. Patrik Černý, 15. Martin Zeman, 30. Josef Sedláček, 32. Julius Šabler, 34. Adam Kocián, 38. Josef Sedláček, 43. Martin Zeman, 55. Josef Sedláček, 55. Jakub Mühlfait, 64. Michal Václavík - 14. Matouš Hrubý, 21. Vojtěch Zdrubecký, 26. Josef Nový, 30. Michael Petráň, 40. Michael Petráň, 56. Michael Petráň, 57. Lukáš Vejlupek, 57. Josef Nový, 60. Michael Petráň; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Viktor Hejna 14 - Julius Šabler 22; po třetinách: 2:1, 4:4, 3:4, 1:0;
Komentář domácích Křenek Radim (Trenér):
Zápas jsme mohli rozhodnout minimálně ve dvou fázích, bohužel přišlo polevení v hlavách a proto jsme ztratili bod. Za některé fáze zápasu kluci zaslouží pochvalu. Bohužel jsme koncentraci neudrželi celý zápas. Díky soupeři za fér zápas.
Komentář hostů Míka Patrik (Vedoucí):
První dvě třetiny jsme se ve vyrovnaném duelu se soupeřem tahali o vedení. Začátek třetí třetiny nám však nevyšel, snížení v koncentraci a v tempu jsme domacím nabídli nespočet šancí, které dokázali využít a odskočit do výraznějšího gólového rozdílu. V závěru jsme vsadili vše na hru v šesti. Risk se nám vyplatil a heroickým výkonem jsme dorovnali stav zápasu. V prodloužení jsme neudřželi soustředění a nervy na uzdě, zbytečnými dvěma hrubkami jsme Spartě darovali jeden bod. Nakonec bych vyzdvihnul týmového ducha a věřím, že i takto se budeme prezentovat v následujících zápasech. Samozřejmě děkuji soupeři za prověrku před vánoční pauzou.
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
63:00
Ukončení prodloužení.
63:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #53 Josef Sedláček (10:9).
62:03
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
59:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #20 Jakub Žiška (9:9).
58:15
Hosté při hře v šesti bez brankáře drží domácí obranu pod tlakem.
56:45
Timeout Panthers Praha
56:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #20 Jakub Žiška (9:8).
56:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #27 Antonín Ježek (9:7).
55:31
Sedláček i Petráň si v tomto zápase vystříleli hattrick.
55:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (9:6).
54:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #78 Michal Václavík (9:5).
54:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #16 Jakub Mühlfait (8:5).
53:16
Hra je nyní nahoru dolu. Spousta šancí je k vidění na obou stranách.
52:04
Mervart si v rohu hřiště podal Zelinku, který si chvilku poležel na mantinelu.
51:20
Hosté vyslali na Hejnovu svatyni tři střely ve velmi krátkém čase. Ani jedna ale nekončí gólem.
50:20
Panthers ve svém oslabení neinkasovali a pokračují v plném počtu.
49:23
Hosté ukrajovali hodně času z přesilovky domácích. Poté se ale Šablerovi nepovedl výhoz, který přeletěl půlící čárů. Domácí tedy rozehrávají z poloviny.
48:20
Vyloučen hráč #64 Michael Petráň družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
48:06
Mühlfaitův nadějný pokus zablokoval Pepa Nový.
46:30
Max Škoda obkroužil půlku hřiště kolem mantinelu. K ničemu to ale nevedlo.
45:33
Sedláčkova střela z půlky byla zablokována ještě než doletěla k Šablerovi.
42:42
Zeman tímto golem ohromil celou halu. Dokonce ani Šimek nepochopil, co se stalo.
42:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Martin Zeman bez asistence (7:5).
42:37
Mühlfaitův pokus zablokoval Žiška. Rozehrávat budou domácí v rohu.
39:48
Petráň poslal na paras celou obranu domácích a těsně před koncem 2. třetiny snižuje na 6:5.
39:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #34 Tomáš Kačer (6:5).
37:44
Mühlfait namazal Sedláčkovi a tomu stačilo jen zamést do prázdné branky.
37:43
37:04
Nebezpečný protiútok domácích zastavil Petráň.
35:56
Hejna rychlým přesunem zneškodnil pokus Ďuriny.
33:20
Kocián svůj únik zakončil přesnou střelou na zadní tyč.
33:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #11 Patrik Černý (5:4).
31:28
Hosté při oslabení vyhodili míček a snažili se vystřídat. Domácí si toho ale všimli a rychle přešli do útočné situace 3na2. Šabler si poté jen smolně srazil míček do branky.
31:27
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 Julius Šabler (4:4).
30:38
Vyloučen hráč #16 Adam Eliáš družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
29:59
Petráň ze středu hřiště vymetl pavučinky v pravé šibenici. Hejna bezmocný.
29:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #27 Antonín Ježek (3:4).
29:02
Sedláček vypálil z první z mantinelu. Milimetrově se trefil nad Šablerovo rameno.
29:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (3:3).
28:26
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
27:40
Hosté si přes minutu přihrávali na své půlce a vypadá to, jakoby vůbec nevěděli, jak s míčkem naložit.
25:31
Fatál Kociána málem potrestali hosté gólem.
25:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #67 David Zelinka (2:3).
24:48
Vejlupek je dnes při chuti. Jeho další střela míjí o kousek pravou tyč.
24:14
Vyloučen hráč #49 Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
23:26
Wertheim ve svém rohu hřiště poslal na párek Panthera a jeho sólíčko přes celé hřiště zastavil až Šabler svým zákrokem.
22:36
Mervart střílí z první, ale střela mu příliš nesedla. Míček končí za mantinelem.
20:59
Šabler se nyní blýskl pohotovým vyražením.
20:26
Velmi pofidérní střela Zdrubeckého končí za Hejnovými zády.
20:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (2:2).
19:59
Na konec třetiny si Hejna připsal dva pohotové zákroky.
19:51
Vyloučen hráč #36 Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
19:40
Tvrdý souboj u pořadatelského stolku. Černý složil k zemi Eliáše.
18:54
Hejna vychytal únik Nového.
18:00
První lajna hostů si nyní celkem rozťukla Sparťanskou obranu. Finální střela jim ale nesedla.
17:38
Šabler má zatím více práce než Hejna.
16:33
Václavík ukázkově vypíchl míček Ďurinovi.
14:29
Šabler vyrazil střelu Mervarta, než ale míček stihl sebrat, Zeman ho prošťouchl za brankovou čáru. Stav utkání je tedy 2:1.
14:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Martin Zeman, asistoval #76 Lukáš Mervart (2:1).
13:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #16 Adam Eliáš (1:1).
13:44
Vejlupkův pokus od střídačky o kousek minul levou šibenici.
12:51
Nový zachytil míček a ukončil tak útočnou akci Sparty. S chladnou hlavou poté dokázal i rozehrát.
10:46
Petráň ukázal své kvality a milimetrovou přihrávkou našel Žišku. Ten ale trefuje tyčku.
08:41
Ďurina trefil Hejnu do masky a domácí přešli do rychlého protiútoku, který Černý nekompromisně zakončil gólem.
08:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #74 Adam Kocián (1:0).
06:51
Šabler neskutečným způsobem vyrazil pokus Fišera.
05:06
Sedláček v neskutečném sprinterském souboji u mantinelu předběhl Zdrubeckého a sbírá míček na své polovině.
04:14
Hosté nyní pěkně zavařili Hejnovi. Z asi tří dorážek ale gol nepadl.
02:40
Domácí měli nyní problém s přechodem do útočného pásma.
01:15
Střela domácích končí nad Šablerovou svatyní.
00:01
Úvodní buly utkání v režii Panterů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Antonín Ježek, Tomáš Kačer, Josef Nový, Marek Urban, Michael Petráň
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Daniel Fišer, Adam Šimek, Adam Kocián, Patrik Černý