H3RO
2 Oct 2021
Results
Details
 
Home
Supersprint
Sprint Individual
Olimpic Individual
Olimpic Stafeta
Half Individual
Half Stafeta
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (56 items)
Fav
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Second Cat
Second Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Inot
T1
Ciclism Total
T2
Alergare
1
829
Grigoriu Lucas
Grigoriu Lucas #829
Male Cadeti masculin
00:30:01
00:30:01
1
(1)
Cadeti masculin
1
Male
1
BUCHAREST SPORT CLUB ELITE
00:01:20
00:00:39
00:16:48
00:00:41
00:10:31
2
841
Safca Mihai-Daniel
Safca Mihai-Daniel #841
Male Cadeti masculin
00:31:43
00:31:43
2
(2)
Cadeti masculin
2
Male
2
CS Politehnica Cluj
00:02:03
00:00:51
00:17:19
00:00:46
00:10:43
3
838
Mihu Victor Cristian
Mihu Victor Cristian #838
Male Cadeti masculin
00:32:02
00:32:02
3
(3)
Cadeti masculin
3
Male
3
ELITE BUCHAREST SPORT CLUB
00:01:23
00:00:46
00:17:29
00:00:45
00:11:37
4
840
Zamfirescu Eduard
Zamfirescu Eduard #840
Male Cadeti masculin
00:34:58
00:34:58
4
(4)
Cadeti masculin
4
Male
4
BSC
00:01:48
00:01:22
00:18:43
00:00:55
00:12:09
5
849
Udeanu Younes Cristian
Udeanu Younes Cristian #849
Male Cadeti masculin
00:35:03
00:35:03
5
(5)
Cadeti masculin
5
Male
5
ASOCIATIA CLUB SPORTIV MASTER SWIM AND TRI
00:01:47
00:00:44
00:19:23
00:00:54
00:12:13
6
855
Rusu Eremia Bianca-Ioana
Rusu Eremia Bianca-Ioana #855
Female Cadeti feminin
00:35:06
00:35:06
1
(1)
Cadeti feminin
1
Female
1
CSA Steaua Bucuresti
00:01:46
00:00:47
00:19:44
00:00:29
00:12:18
7
848
Negoita Andrei Robert
Negoita Andrei Robert #848
Male Cadeti masculin
00:35:28
00:35:28
6
(6)
Cadeti masculin
6
Male
6
ASOCIATIA CLUB SPORTIV MASTER SWIM AND TRI
00:02:05
00:00:51
00:18:57
00:00:56
00:12:37
8
852
Scortea Teofil
Scortea Teofil #852
Male Cadeti masculin
00:36:06
00:36:06
7
(7)
Cadeti masculin
7
Male
7
Seven Sport Club
00:06:22
00:00:47
00:18:10
00:00:36
00:10:09
9
847
Stefanescu Rares
Stefanescu Rares #847
Male Cadeti masculin
00:37:41
00:37:41
8
(8)
Cadeti masculin
8
Male
8
ASOCIATIA CLUB SPORTIV MASTER SWIM AND TRI
00:07:33
00:01:24
00:17:24
00:00:39
00:10:39
10
843
Eross Hanna
Eross Hanna #843
Female Cadeti feminin
00:38:00
00:38:00
2
(2)
Cadeti feminin
2
Female
2
CSM - VSK Csíkszereda
00:01:42
00:00:54
00:21:45
00:00:33
00:13:03
11
833
Vasilachi Cristian
Vasilachi Cristian #833
Male Juniori masculin
00:38:11
00:38:11
1
(9)
Juniori masculin
1
Male
9
FTRM
00:07:37
00:01:12
00:17:33
00:00:40
00:11:07
12
823
Maxim Mogildea
Maxim Mogildea #823
Male AG masculin 40-44 ani
00:38:25
00:38:25
1
(10)
AG masculin 40-44 ani
1
Male
10
FTRM
00:02:12
00:01:29
00:19:56
00:00:59
00:13:46
13
810
Potecașu Luca
Potecașu Luca #810
Male Juniori masculin
00:38:29
00:38:29
2
(11)
Juniori masculin
2
Male
11
Trident Triathlon Team
00:08:03
00:00:55
00:17:22
00:00:39
00:11:27
14
853
Cercasin Denis
Cercasin Denis #853
Male Juniori masculin
00:38:33
00:38:33
3
(12)
Juniori masculin
3
Male
12
Seven Sport Club
00:08:06
00:01:26
00:17:24
00:00:51
00:10:43
15
846
Pascanu Andrei Iulian
Pascanu Andrei Iulian #846
Male Cadeti masculin
00:38:40
00:38:40
9
(13)
Cadeti masculin
9
Male
13
ASOCIATIA CLUB SPORTIV MASTER SWIM AND TRI
00:01:47
00:01:09
00:18:58
00:01:10
00:15:34
16
825
Rasadean Maia Alexandra
Rasadean Maia Alexandra #825
Female Cadeti feminin
00:39:33
00:39:33
3
(3)
Cadeti feminin
3
Female
3
Ride Competition
00:01:36
00:01:05
00:21:03
00:00:57
00:14:49
17
856
Ragea David
Ragea David #856
Male Cadeti masculin
00:39:44
00:39:44
10
(14)
Cadeti masculin
10
Male
14
Danube Swim Club
00:07:27
00:01:35
00:18:41
00:00:41
00:11:17
18
812
Ermilov David Cristian
Ermilov David Cristian #812
Male Cadeti masculin
00:39:51
00:39:51
11
(15)
Cadeti masculin
11
Male
15
Trident Triathlon Team
00:07:37
00:00:57
00:18:04
00:00:41
00:12:30
19
822
Ecaterina Mogildea
Ecaterina Mogildea #822
Female Cadeti feminin
00:40:00
00:40:00
4
(4)
Cadeti feminin
4
Female
4
FTRM
00:02:04
00:01:25
00:21:45
00:00:41
00:14:03
20
807
Singuran Maria Amalia
Singuran Maria Amalia #807
Female Cadeti feminin
00:40:56
00:40:56
5
(5)
Cadeti feminin
5
Female
5
Trident Triathlon Team
00:07:31
00:01:00
00:18:47
00:00:48
00:12:47
21
827
Stratulat Bogdan
Stratulat Bogdan #827
Male Cadeti masculin
00:41:17
00:41:17
12
(16)
Cadeti masculin
12
Male
16
FTRM
00:01:55
00:01:04
00:22:09
00:00:39
00:15:28
22
814
Iofciu Sophie-Alexandra
Iofciu Sophie-Alexandra #814
Female Cadeti feminin
00:41:33
00:41:33
6
(6)
Cadeti feminin
6
Female
6
Trident Triathlon Team
00:07:47
00:00:43
00:19:46
00:00:39
00:12:35
23
821
Daria Gutul
Daria Gutul #821
Female Cadeti feminin
00:41:37
00:41:37
7
(7)
Cadeti feminin
7
Female
7
Federatia de Triatlon Republica Moldova
00:02:11
00:01:50
00:21:37
00:00:33
00:15:24
24
826
Mircea Purcar
Mircea Purcar #826
Male Cadeti masculin
00:42:01
00:42:01
13
(17)
Cadeti masculin
13
Male
17
Seven Sport Club
00:07:40
00:01:12
00:20:08
00:00:51
00:12:08
25
844
Bostan Ivan
Bostan Ivan #844
Male Cadeti masculin
00:42:07
00:42:07
14
(18)
Cadeti masculin
14
Male
18
FTRM
00:02:04
00:01:36
00:21:34
00:01:02
00:15:49
26
830
Grigore Scafaru
Grigore Scafaru #830
Male AG masculin 45-49 ani
00:42:15
00:42:15
1
(19)
AG masculin 45-49 ani
1
Male
19
00:02:36
00:01:30
00:19:39
00:01:28
00:17:01
27
837
Gaman Mihnea
Gaman Mihnea #837
Male Cadeti masculin
00:43:34
00:43:34
15
(20)
Cadeti masculin
15
Male
20
Unstoppable Sport Club
00:02:16
00:02:09
00:21:30
00:00:51
00:16:46
28
808
Pazu Andrei
Pazu Andrei #808
Male Cadeti masculin
00:43:48
00:43:48
16
(21)
Cadeti masculin
16
Male
21
Trident Triathlon Team
00:08:19
00:01:41
00:19:53
00:01:08
00:12:45
29
811
Simion Stefan
Simion Stefan #811
Male Juniori masculin
00:45:47
00:45:47
4
(22)
Juniori masculin
4
Male
22
Trident Triathlon Team
00:08:40
00:00:51
00:19:47
00:00:46
00:15:40
30
817
Osmen Ayar -Sergun
Osmen Ayar -Sergun #817
Male Cadeti masculin
00:47:16
00:47:16
17
(23)
Cadeti masculin
17
Male
23
Trident Triathlon Team
00:01:56
00:01:31
00:23:54
00:01:31
00:18:22
31
850
Iatan Ilinca
Iatan Ilinca #850
Female Cadeti feminin
00:48:54
00:48:54
8
(8)
Cadeti feminin
8
Female
8
ASOCIATIA CLUB SPORTIV MASTER SWIM AND TRI
00:08:43
00:01:19
00:22:11
00:00:47
00:15:52
32
809
Bocai Vlad Alexandru
Bocai Vlad Alexandru #809
Male Cadeti masculin
00:50:26
00:50:26
18
(24)
Cadeti masculin
18
Male
24
Trident Triathlon Team
00:10:14
00:02:13
00:22:27
00:00:56
00:14:34
33
842
Neag Ionut
Neag Ionut #842
Male AG masculin 30-34 ani
00:52:50
00:52:50
1
(25)
AG masculin 30-34 ani
1
Male
25
00:12:03
00:01:03
00:22:40
00:00:50
00:16:13
34
804
Smirnov Sergei
Smirnov Sergei #804
Male AG masculin 65+ ani
00:54:38
00:54:38
1
(26)
AG masculin 65+ ani
1
Male
26
00:12:07
00:02:31
00:21:14
00:01:22
00:17:21
35
836
Marin Bogdan George
Marin Bogdan George #836
Male AG masculin 25-29 ani
00:55:20
00:55:20
1
(27)
AG masculin 25-29 ani
1
Male
27
ACS Aqua Sport Citius Bucuresti
00:13:16
00:03:29
00:23:48
00:00:38
00:14:08
36
806
Benchea - Joca Daniel
Benchea - Joca Daniel #806
Male AG masculin 25-29 ani
00:56:03
00:56:03
2
(28)
AG masculin 25-29 ani
2
Male
28
Nu sunt legitimat
00:16:52
00:03:50
00:20:19
00:01:03
00:13:57
37
813
Balcu Razvan
Balcu Razvan #813
Male AG masculin 35-39 ani
01:01:37
01:01:37
1
(29)
AG masculin 35-39 ani
1
Male
29
ROUA Triclub
00:10:02
00:03:59
00:29:18
00:01:35
00:16:41
38
815
Iliescu Dumitru
Iliescu Dumitru #815
Male AG masculin 40-44 ani
01:13:13
01:13:13
2
(30)
AG masculin 40-44 ani
2
Male
30
00:20:42
00:05:08
00:30:59
00:01:29
00:14:53
39
831
Scurtu Diana
Scurtu Diana #831
Female AG feminin 35-39 ani
01:14:40
01:14:40
1
(9)
AG feminin 35-39 ani
1
Female
9
NA
00:18:59
00:05:42
00:25:49
00:01:47
00:22:21
40
839
Maracineanu Gabriel
Maracineanu Gabriel #839
Male AG masculin 40-44 ani
01:40:16
01:40:16
3
(31)
AG masculin 40-44 ani
3
Male
31
Unstoppable Sport Club
00:18:53
00:12:16
00:30:56
00:04:11
00:33:59
801
Panait Rares-Alexandru
Panait Rares-Alexandru #801
Male Cadeti masculin
Not Started
Not Started
Cadeti masculin
Male
ACS Master Swim and Tri
802
Taranu Catalin
Taranu Catalin #802
Male AG masculin 40-44 ani
Not Started
Not Started
AG masculin 40-44 ani
Male
803
Idris Izedin
Idris Izedin #803
Male AG masculin 45-49 ani
Not Started
Not Started
AG masculin 45-49 ani
Male
Truck Assist
805
Georgescu Ioana
Georgescu Ioana #805
Female AG feminin 50-54 ani
Not Started
Not Started
AG feminin 50-54 ani
Female
-
816
Popa Ramona
Popa Ramona #816
Female AG feminin 35-39 ani
Not Started
Not Started
AG feminin 35-39 ani
Female
818
Becerescu Dan
Becerescu Dan #818
Male AG masculin 35-39 ani
Not Started
Not Started
AG masculin 35-39 ani
Male
neafiliat
819
Salagean Vlad
Salagean Vlad #819
Male AG masculin 40-44 ani
Not Started
Not Started
AG masculin 40-44 ani
Male
Endava
820
Cristiana Mihaela Sterescu
Cristiana Mihaela Sterescu #820
Female Juniori feminin
Not Started
Not Started
Juniori feminin
Female
Master Swim & Tri
824
Goran Gelu
Goran Gelu #824
Male AG masculin 45-49 ani
Not Started
Not Started
AG masculin 45-49 ani
Male
n/a
828
Vasilescu Elena Codruta
Vasilescu Elena Codruta #828
Female AG feminin 45-49 ani
Not Started
Not Started
AG feminin 45-49 ani
Female
[1]
2
Page 1 of 2 (56 items)