Pracovník autoumyvárne

Todos Panónska s. r. o.

Miesto práce
Todos Exclusive s.r.o., Bratislava-Panónska cesta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmesačná mzda 1000,00 € brutto + výkonnostná zložka (Bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- precízne čistenie interiéru a exteriéru zákazníckych a nových vozidiel
- starostlivosť o čistotu interiéru a exteriéru vystavených nových vozidiel
- výstupná kontrola umytého vozidla pred odovzdaním zákazníkovi
- zodpovednosť za chod a čistotu autoumyvárne, umývacej linky
- vedenie evidencie umytých a vyčistených vozidiel

Zamestnanecké výhody, benefity

- zamestnanecké zľavy na služby a tovary
- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte výhradne na uvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- manuálna zručnosť
- pedantnosť a dôslednosť pri práci
- zodpovednosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Todos Panónska je autorizovaným predajným a servisným miestom pre americké značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO a CORVETTE.
Pod jednou strechou ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.
ID: 3567999  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac